Chci mít sama sebe ráda

  3 747 views
  - Reklama -

  Potřebuji nějakou knihu od Vás, která by mě „nakopla“ k tomu mít sama sebe ráda. Neměla jsem doteď povedené vztahy, muži mě podvedli nebo to byli alkoholici, násilníci, mě to trápí. Nechci být sama, chci někoho milovat a rozmazlovat, být tou, za kterou bude rád chodit z práce a kterou bude milovat. Teď jsem bohužel v situaci, že nikomu nevěřím, za vším vidím lži. A nevěřím v ničem ani sobě. Před zrcadlem se sama sobě nelíbím, přijdu si až odporná. Ale tím od sebe každého odradím, protože všechno vidím negativně, shazuji se, ponižuji. Když jsem našla vaše články na webu, byly to první, které jsem dočetla a chtěla pokračování.

  Děkuji za důvěru, s jakou mi píšete.

  Pokud spěcháte, doporučuji 100 nejkratších cest k Tobě; pokud vydržíte do června, tak poté mou novou knihu. Umožní Vám poněkud rozšířit pohled. Uvědomit si, proč jste se dostala do těchto vztahů i do současného rozpoložení.

  Vaše současné rozpoložení není příčina, ale následek. Jakmile odstraníme příčinu, zmizí současný následek. Ale musíme jít po postupných krocích. Ten první zní:

  • Dát dohromady Vás.

  Teprve pak má smysl vstupovat do vztahů.

  A po celou četbu si pamatujte: Světlo, které rozsvítím v sobě, nikdo nezhasne.

  Váš Petr