Dcera je závislá na upírovi. Jak jí pomoci?

  1 196 views
  - Reklama -

  Moje 26letá dcera se podle mého názoru stala obětí ve vztahu se svým přítelem. Jsou spolu čtyři roky, z toho před dvěma se mi začala svěřovat s problémy. Jsou takové nápadné, přesně jak píšete, člověk vůbec nevnímá začátek zla. Teď už se dostala do fáze, kdy si na určité zlé věci zvykla a nepřipadají jí nenormální. Všichni okolo vidíme, že jeho chování není normální. Vlastně ani její. Ona si nejprve začne stěžovat a zanedlouho ho zase omlouvat. Nemůžu se na to jako máma koukat. Co dělat?

  Děkuji za sdílení bolestného příběhu i důvěru, s jakou mi píšete.

  Přijďte na některé Setkání. Obě.

  Procesu zrodu a rozvoje manipulace ve vztahu se věnuji obsáhle v knihách Protože a Cítit rozumem, myslet srdcem. Obávám se, že jste Vy ani ona nečetly ani jednu. Mám pravdu, že?

  Neváhejte a přijďte, protože tyto příběhy končí špatně. V lepším případě absolutním zničením sebepřijetí, sebejistoty, sebehodnoty a naprosté závislosti na „upírovi“. O horších případech se ani rozepisovat nebudu.

  Neváhejte a přijďte, dokud ještě spolu máte blízký vztah – dokud od Vás nebyla odstřižena, dokud ještě má o koho se opřít a možnost svobodně jednat. Rád se s případem seznámím detailně a podle Vašeho popisu je ještě ve fázi, kdy je možné ještě Vaší dceři vrátit sílu, která ubývá.

  Budu se těšit.

  Váš Petr