Je v pořádku, když oslovuje jiné ženy tak, jak se mi nelíbí?

  826 views
  - Reklama -

  Myslíte si, že je v pořádku, když zadaný (přesněji řečeno, ženatý) muž oslovuje jiné ženy například „zlato“? Ať už to myslí jakkoli dobře.

  Děkuji za dotaz. Myslím, že vůbec nezáleží na tom, co si o tom myslím já, ale co si o tom myslí jeho partnerka. Jestliže to jeho partnerce nevadí, je to v pořádku. Jestliže to jeho partnerce vadí, není to v pořádku.

  Každý z nás má jiný práh bolesti. Já na oslovení „zlato“ nemusím vidět nic špatného, ale já s ním nežiju. Jestliže jeho partnerku to bolí a dá mu to najevo, byl by hlupák, aby v tomto oslovení pokračoval, protože může o tu partnerku přijít. Vůbec nezáleží na tom, co si o tom myslí on. Jsou lidé, kteří považují za normální vypít litr kořalky denně. To je jejich věc. Ale moje věc je, jestli takoví lidé budou tvořit mé nejbližší okolí.

  Jestliže takoví lidé chtějí tvořit mé nejbližší okolí, nebudou (v mé přítomnosti) pít litr kořalky denně. Tak jednoduché to je. Každý pár si tvoří svá pravidla. Doporučuji mou základní knihu 250 zákonů lásky. A nezůstávat s někým, kdo Vás – v přeneseném slova smyslu – fackuje a říká, že jemu to připadá normální. Jemu to tak může připadat, ale on JE VE VZTAHU.

  Váš Petr