Jsem i jeho spřízněná duše?

  857 views
  - Reklama -

  Zrovna jsem narazila na Vaše stránky, preposlane moji kamarádkou na Facebooku. Bydlím uz několik let v zahraničí, takže Vaše knížky neznám, ale jak přijedu do Čech, Vaši poslední si objednám! Můj dotaz zní na soulmate. Asi 2,5 měsíce chodím k jednomu masérovi. Hned v prvním momentě, kdy jsem ho spatřila, mi byl tak sympatický, jako kdybych ho už déle znala! Musím na něj denně myslet, číst a poslouchat si jeho zprávy, když mám další termín buší mi srdce! Když ho vidím, musím se usmívat. Mohla by to byt spřízněná duše. Ale jak poznat, že on cítí to samé?

  Děkuji za dotaz i důvěru, s jakou mi píšete. Tématem soulmate se obsáhle zabývám v knize 100 nejkratších cest k Tobě.

  Jde – v kostce – o proces setkání dvou vzájemně kompatibilních duší, ne stejných, ale odlišných natolik, že se velmi přesně doplňují. Jako jin a jang – dva rozdílné útvary, ale dohromady tvořící celistvý kruh. Podotýkám, že Vy víte jen to, co sama cítíte. Ale to, co vnímá on, cítit nemůžete. A přesto to můžete poznat. Na úrovni soulmate se totiž nejlépe propojuje hmotný a nehmotný svět. Jinými slovy: Co cítí duše, se projevuje navenek v našich činech. Neviditelné se stává viditelným v tom, jak s námi druhý mluví, jedná.

  Podstatou soulmate není dívat se za záclonkou a spatřit ho, jak také čte Vaše zprávy nebo dívá se na Váš facebookový profil. To duše nepotřebuje. To potřebuje jedině rozum nebo ego. Ale Vaše srdce, které je prvním hmotným nástrojem duše, cítí spojení. Ostatně, toto popisuji vlastně v celé knize Cítit rozumem, myslet srdcem.

  I když se ho zeptáte, celou pravdu se nedozvíte. Buď se zachová strategicky (racionálně), aby neztratil klientku a zalže, co k Vám cítí. Nebo se zachová nerozumně a řekne upřímně, co k Vám cítí, ale to Vás může buď zbavit rozumu, nebo srdce.

  Věřte mi tedy, že všechno má svůj správný čas. Otěhotní-li žena, také si nemusí nožem otevírat břicho, aby se přesvědčila, že se tam opravdu skrývá nějaký plod. Stačí počkat. Pokud jste jeho spřízněná duše, dá Vám to najevo tak, že to poznáte. Může Vám to už najevo dává, ale Vy očekáváte jiné signály. V každém případě on si svou soulmate také nechce nechat ujít. Jen počítejte s tím, že muži jsou více racionální a kalkulují, aby sami svým přiznáním neztratili. Nechce tedy, ať se projeví upřímným činem. Někdy to při masáži může být jediný dotek…

  Držím palce a podívejte se do obou knih!

  Váš Petr