Má smysl vztah, kde jsou jen lži?

  888 views
  - Reklama -

  „Vzali jsme se po 1,5rocni znamosti. Nyni jsme rok manzele. Bohuzel, tri mesice po snatku si manzel vzal vysokou pujcku, vyslo najevo, ze mi zatajil, ze mel byt na hypoteku, vsem tvrdil, ze neni zatizen zadnymi financnimi zavazky. Tech pujcek je nakonec vic bez meho vedomi. Nechal mne zit v domneni, ze mu umrel otec, ve skutecnosti to byl jen nevlastni otec a ten biologicky je bezdomovec a alkoholik. Neni ochotny se mi otevrit, vylozit karty na stul, udelat ,financni striptyz‘. Ma smysl pokracovat v manzelstvi, kde jsou jen same vycitky, vulgarismy vuci mne, kde na mne vytahuje mou minulost? Jeho maminka si s jeho biologickym otcem prosla tim samym. Po 11 letech utekla.“

  Děkuji za dotaz i důvěru, s jakou mi píšete.

  Pochopitelně, že to smysl nemá a Vy to víte. Váš partner jen kopíruje rodičovský vzorec svého otce, tudíž se můžete podívat, jak dopadl on, a s vysokou pravděpodobností pohlédnete do možné budoucnosti Vašeho partnera.

  To, že jste do takového vztahu vůbec vstoupila, má pro Vás velkou karmickou zkušenost. Píšu o tom v knize Cítit rozumem, myslet srdcem.

  Vám by prospěly úplně všechny knihy, které jsem napsal. Od 250 zákonů lásky, které jsou o podmínkách budování dlouhodobého vztahu, přes Dvanáct srdcí, které jsou o zrání muže a podrazech, jichž je schopen se dopustit a proč, až po základní knihu osobní sebeúcty 100 nejkratších cest k Tobě.

  Petr