Malicherný rozchod po úžasném vztahu. Jak to vrátit?

  1 636 views
  - Reklama -

  Po dvou a pul letech jsme se rozesli s pritelkyni. Meli jsme neuveritelny vztah, milovali se, ale prece odesla, i kdyz se nic zleho nestalo. Kdyz u mne tu byla pro posledni veci, plakala, obejmula me, ze se ji moc styska a ze me moc miluje. Jak ji mam otevrit oci? Jak ji primet, aby sla za srdcem? Proc nemuzeme byt spolu, kdyz to oba strasne boli?

  Děkuji za cituplné dotazy a důvěru, s jakou mi píšete.

  Možná odpovídám s křížkem po funuse, protože už jste zpátky u sebe. A pokud ne, věřím, že zase budete.

  Dospěli jste k horizontu, kdy se obvykle poprvé láme chleba. Další přijde po pěti, potažmo po sedmi letech. Vztahy procházejí přeháňkami a partneři se tak učí poznávat vzájemné hranice, strategie, okamžiky pro vnitřní uzavření, přehodnocování, řešení.

  Žádnou ženu na světě nemusíte přinucovat, aby otevřela oči nebo šla za srdcem. I když se Vám to nezdá, ona to vždy dělá. Naopak, právě proto, že má otevřené oči i srdce na dlani, pláče a objímá Vás, když se jí stýská, ať fyzicky, nebo v duchu – na vzdálenosti u vás nikdy nezáleží.

  Přijímejte tyto výkyvy s pokorou a trpělivostí, jen poznáváte, jak sladký je cukr, poté, co ochutnáte sůl. Jsem si jist, že jste nečetli ani jednu mou knihu, především pak tu základní 250 zákonů lásky. Prospěla by vám.

  Ostatně, víte, proč se ten, kdo opravdu miluje, nikdy nevrací? Protože ten, kdo opravdu miluje, ve skutečnosti nikdy neodejde.

  Váš Petr