Po neshodách odešel. Jak o něj bojovat?

  1 167 views
  - Reklama -

  Přes vleklé neshody ohledně běžných partnerských věcí partner odešel za spřízněnou duší (podle něj) dva týdny po seznámení s ní. Snažila jsem se dělat změny, shodovali jsme se na nich, ale nevydržela jsem a zažila jsem takový ten okamžik, kdy víte, že už takhle dál nemůžete. Máme tříletou dcerku a už kvůli ní se snažím být silná. Je to těžké, oni spolu plánují bydlení atd. Chci, aby byl šťastný, současně chci, abychom byli šťastni spolu. Skutečná čistá láska by ho nechala jít, aby byl šťastný, je to tak? Nechci být sobec a jednat na základě ega. Pozdě jsem si uvědomila, že ho miluji celým srdcem… Je naděje?

  Děkuji za dotaz i důvěru, s jakou mi píšete.

  Předně, Váš popis svědčí o skutečné čisté lásce. Necháváte ho jít, nepíšete o něm nic zlého, naopak se soustředíte na pozitivní myšlenky a činy, sebe a dcerku. To je skvělé. Pro mě jste člověk, který tvoří lásku, pouze se mu momentálně nedostává zpátky (proto ten pocit, že milujete celým srdcem někoho, kdo není nablízku). Vy i Vaše dcerka lásku potřebujete, aktuálně si ji můžete dávat navzájem, ale můj pohled je, že pokud jde o dospělou energii lásky, ta by měla přijít SPRÁVNÁ, ne jakákoli.

  Chápu, že první myšlenka je chtít zpátky partnera, který odešel. Je to nejkratší řešení. Ale zkuste si připustit (pouze připustit), že by to nemusel být on. Že by to mohl být někdo jiný.

  Existuje důvod, proč u vás panovaly vleklé neshody (jak píšete). Existuje důvod, proč jste dospěli do bodu odluky. A existuje důvod, proč vám pozitivní změny, jakkoli jste se o ně snažili, nevydržely.

  Nyní se ukáže, jestli byl problém například v partnerovi (pokud ne, trvalý vztah se svou novou partnerkou vybuduje, a to je v pořádku). Vy byste ale měla přemýšlet spíše o SPRÁVNÉM partnerovi pro sebe. Tedy o tom, s kým vleklé neshody nebudou, a pokud vzniknou, pak je v pohodě vyřešíte.

  Třeba se Váš partner vrátí, nevím. Odešel poněkud překotně na to, aby byl vyrovnaný s minulostí, tím spíše, pokud v ní je dítě. To se časem projeví. Ale pokud se nevrátí, jen to znamená, že by stejně mohl časem odejít – po jiné neshodě. Myslete hlavně na to, co potřebujete Vy a Vaše dcera. Není to jakýkoli člověk, je to správný člověk. Neříkám, že Váš partner je špatný člověk, jen si myslím, že momentálně pro Vás správný není. Potřebujete uvolnit tuto křeč („Já ztratila toho jediného možného“), zjednoduší to Vaše myšlení i city. A kupodivu to může napomoci i jeho případnému návratu, pokud i on vycítí, že Vy jste správná pro něj.

  Mnoho mužů neodchází rovnou k ženě. Zůstávají sami. Trucují, čekají, sami přehodnocují. Váš partner zvolil dost komplikované řešení, které je podobné tomu, když člověk poprvé vsadí Sportku a hned vyhraje jackpot. Takto se spřízněné duše nepotkávají.

  Potkal někoho příjemného, s kým mu je odlehčeně, slastně, ale to proto, že unikl z prostředí neshod. Ani jejich vztah nebude bez problémů. A teprve pak se ukáže, zda je schopen je řešit on jako takový, a zda je schopen je řešit právě s touto ženou. Jinými slovy: Po dvou týdnech nám jako spřízněný partner připadá snad úplně každý.

  Přečtěte si něco o karmických vztazích a událostech v mé nové knize Cítit rozumem, myslet srdcem. Ve Vašem případě bych nemluvil o naději. Mluvil bych o jistotě, že bez správného partnera nezůstanete. Jen o tom, zda půjde o Vašeho dosavadního partnera, je předběžné spekulovat. Po Vašem boku zkrátka bude TEN SPRÁVNÝ. Nejenže ho chcete, ale hlavně ho potřebujete.

  Věřte, že to je jen určité období. Mraky, které přejdou, ale Vám pomohou uvědomit si, na kom můžete stavět.

  Váš Petr