Přišla jsem po nevěrné ženě. Proč mi on pořád nevěří?

  932 views
  - Reklama -

  „Mám půl roku partnera, bydlí ve stejném městě, nedávno mě zarazil slovy, že pokud jsem unavená, ať na schůzku nechodím a odpočinu si doma, i když jsem mu řekla, jak jsem se na něj těšila a stačí mi se s ním jen dívat na televizi. Ví, že bych s ním ráda sdílela vše, i jeho problémy, svými ho moc nezatěžuji, ale přece se nemohu v jeho přítomnosti kontrolovat, jestli vypadám dost šťastně. Pracuji, mám dvě děti a on mi řekne, že nechce, abych si k němu chodila odpočinout. Žena mu byla nevěrná, mně říká, že mi po půl roce nemůže věřit, že to třeba hraji na více stran, prohlížel mi i mobil, byla jsem v šoku, našel poděkování kamarádovi, prý jsem ostatní určitě smazala. Vídáme se 3 dny v týdnu, jak chce on, aby měl prostor na sport, ale chci plnohodnotný vztah.“

  Děkuji za důvěru, s jakou mi píšete.

  Váš partner ještě nemá v sobě dostatečně uzavřenou minulost. Spojuje Vás s předchozí partnerkou, provádí takzvané asociace, takže to, co dělala ona, automaticky vidí ve Vás. Hrozí Vám, že budete „převoznice“ (doporučuji Vám přečíst si knihu Dvanáct srdcí).

  To, co Vám říká, nebude mít mnoho společného s Vámi. Nevěřím v to, že je aktuálně schopen plnohodnotného vztahu s Vámi, protože v hlavě i srdci má pořád zranění z předchozího vztahu a zdá se, jako by spíše stále zúčtovával se svou ex.

  Určitě by Vám pomohly knihy Dvanáct srdcí, Protože a Cítit rozumem, myslet srdcem. Jinak se zbytečně budete trápit a podbízet ve vztahu, který Vám nyní nemůže přinést o mnoho víc než bolest. Dbejte na jeho uzavřenou minulost, jinak bude stále součástí přítomnosti.

  Petr