Proč mi psal, že mě miluje, když zůstal s partnerkou?

  1 339 views
  - Reklama -

  „Miluji muže, který 4 měsíce vypisoval, jak mě miluje a že chce se mnou být. Problém byl v tom, že už byl rozvedený, a teď žije s přítelkyní asi 3 roky. Pracujeme spolu, nedávali jsme to znát, ale on mi náhle bez vysvětlení přestal psát a já nevěděla proč – vůbec to neukončil, dělal jakoby nic. Až na večírku mi řekl, že na to jeho přítelkyně přišla a že on už nechce začínat znova. Je to už 5 měsíců a já nemůžu na něj zapomenout.“

  Děkuji za důvěru, s jakou mi píšete.

  Měla byste pochopit, PROČ si vůbec s Vámi začal, PROČ jste se nikdy nestala jeho prioritou a PROČ ho máte neustále v srdci. Odpovídám na to velmi obsáhle se všemi souvislostmi v knihách Dvanáct srdcí, Protože a Cítit rozumem, myslet srdcem.

  Přečtěte si ty knihy, protože pochopíte, jestli na něj nemůžete zapomenout proto, že by byl spřízněnou duší, která je pouze v momentálně komplikované situaci a hledá cestu, jak ze současného vztahu ven, nebo že je nesprávným partnerem a takzvaným karmickým vztahem, který Vás má naučit, že se zadanými si nemá smysl hrát.

  Musíte si však uvědomit a vzít v potaz mnohem víc, než mi píšete. Protože i jeho aktuální partnerský vztah má nějaký vývoj a důvod, proč si s Vámi začal, a to dokonce na pracovišti, určitě existuje a v jeho hlavě pořád je.

  Muži sice vypouštějí slova typu „Miluji Tě a chci s Tebou být“ dost neuváženě a pod různými záměry, ale ne náhodně. Pokud cítíte, že z Vás nechtěl mít pouhou příležitostnou milenku, ba dokonce mezi vámi ani k ničemu nedošlo, pak jak začátek, tak „konec“ mohou být jiné, než jak se zdají, respektive jak je Váš kolega popisuje.

  Přečtěte si je, ten rébus se Vám vyřeší.

  Petr