Proč se příběhy v mém životě opakují?

  1 390 views
  - Reklama -

  „Jsem 15 let vdaná a máme dvě dcery. Ve vztahu žiji již několik let pořád sama, jelikož můj muž pracovně cestuje. Neustále jsem ho přemlouvala, ať nikam nejezdí a zůstane s námi doma! A pak se to stalo. Už podruhé nám do vztahu vstoupil jiný muž, do kterého jsem se zamilovala! Jsme stále v manželství, ale už jednou jsem odešla, opustila milovaného a teď už je vše zase tak, jak to bylo předtím! Ten koho miluji, nechce odejít ze vztahu kvůli dceři (15 let), ale chce být i se mnou! Jak si mám vysvětlit, proč se mi do manželství připletl již druhý muž, kterého miluji více než svého muže?“

  Děkuji za dotaz, který se týká podstaty mé knihy Cítit rozumem, myslet srdcem. Doporučuji Vám tedy přečíst si ji, abyste pochopila všechny souvislosti své situace. Nejen to, proč se Váš muž nikdy nezmění, ale i to, proč Vám opakovaně budou chodit do cesty jiní muži a nastavovat Vám zrcadlo, jaké to je, když neodcházíte ze vztahu, ve kterém nejste šťastná, do jiného vztahu, ve kterém se už nyní cítíte šťastnější.

  Zejména Vám doporučuji zaměřit se na karmické zákony (především karmický zákon kruhu) a Dar rozlišení.

  Ostatně, už Jean-Paul Sartre napsal: „Národ, který se nepoučí z vlastní historie, je odsouzen k tomu ji opakovat.“ Na lidi tento citát platí stejně.

  Jen Vás varuji, že s přečtením knihy se může diametrálně změnit Váš přístup k lidem (podle toho, jak si Vás váží) i Váš přístup k sobě samé.

  Petr