Proč tolik mužů nemá zájem o vážný vztah?

  2 021 views
  - Reklama -

  Jsem připravena poznat někoho nového, poučená z předešlých chyb ze vztahu, kde jsem se naprosto potlačovala. Nemám problém seznámit se, nebo svou spontánností, přirozeností a otevřeností muže zaujmout. Ale problém je, že je spíš zajímám jako sexuální objekt, protože jsem dost vášnivá a otevřená. Když zjistí, že mám zájem o vážný vztah, utečou. Přitahuju si k sobě muže, kteří sice touží po stálém vztahu, ale ještě nemají vyřešenou bejvalku nebo čekají na vyvolenou, ale nikdy to nejsem já. Připadám si už jako převoznice, která muže nastartuje, potěší, ale odejdou za jinou, po mně přijde ta jejich vyvolená… Kde dělám chybu? Nebo se mám na ty chlapy vykašlat a hrát si na nedostupnou, protože to jich přitahuje víc?

  Děkuji za dotaz i důvěru, s jakou mi píšete. Položte si otázku, proč si začínáte s muži, kteří ještě nemají uzavřenou minulost, nebo čekají na někoho jiného, než jste Vy. Takoví k Vám budou přirozeně přistupovat nevážně, povrchně, neosobně.

  Jestliže jim dáte najevo, že stojíte o vážný vztah, a oni utečou, je to v pořádku. Jestliže opravdu stojíte o vážný vztah, je dobře se nezdržovat s těmi, co o něj s Vámi nestojí. Nebo kteří jsou ještě nezrají a člověka posuzují pouze povrchně, očima, pěti základními smysly – kteří nechápou, že vztah jim může dát mnohem víc než okamžitou rozkoš.

  Na nedostupnou si nehrajte. Buďte sama sebou. Buďte dál otevřená a vášnivá, pokud Vám to dělá dobře. Najdete svůj protějšek, kterému právě toto bude vyhovovat. Ale nesmíte snižovat své nároky. Chcete-li dlouhodobý vztah, nevolte partnera, kteří mají povrchní vidění. Váš povrch (pokožka) má cca dva metry čtvereční. Toho se každý nasytí za pár měsíců. To není na dlouhodobý vztah.

  Doporučuji Vám svou knihu Dvanáct srdcí, která je o vyzrávání mužů.

  Váš Petr