Raději sama než s někým, kdo mi lže. Vyplatí se to?

  1 300 views
  - Reklama -

  Moc Vám děkuji za knihy, které mi otevřely oči… zvláště Dvanáct srdcí a Protože. Dávala jsem pořád druhou šanci člověku, který si ji nezasloužil! Nedodržoval sliby, dohody a lhát bylo pro něj úplně normální, i když se díval do očí… Už spolu nejsme, a i když mě to mrzí, ulevilo se mi. Raději budu sama se sebou, než sama s ním. Prostě jsem si nevzala Chlapa, ale Chlapce, kterému se nedá věřit. Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a klidu k napsání dalších bezvadných knih, které pomáhají.

  Děkuji za Vaše slova, která mi dávají energii pokračovat ve své práci. Jsem rád, pokud Vám knihy pomohly jednat. Jen si nevykládejte zkušenost negativně.

  Na světě je mnoho lhářů a my je musíme potkat, abychom 1) je identifikovali, 2) naučili se odcházet, a tím zlepšovat svůj život, 3) umožnili jim poznávat, že přes faleš dospějí jedině ke ztrátám, a tím je vlastně vychovávali. Třeba Vám jednou poděkuje za to, že jste ho přiměla o sobě přemýšlet.

  Svou novou knihu Cítit rozumem, myslet srdcem věnuji tomu, proč je dobře, že i takové lidi potkáváme, a jak bychom nikdy neměli mluvit o ztrátě času. Je to investice do budoucna.

  Držte se a pro změnu já přeji mnoho štěstí do nového vztahu. Nepochybuji, že bude lepší.

  Váš Petr