Ženy, kde jste? Nemohu potkat normální pro život

  3 196 views
  - Reklama -

  Nemam problem jit za nejakou slecnou a seznamit se. Ale v posledni dobe mi kazda dela nadeje, ktere se zmeni v moje sedive dny. Uz delsi dobu naprosto ztracim nadeji, ze by byla nekde nejaka normalni na klasicky vztah s oboustrannou duverou, touzici po rodine. Bude mi 36 a mam chut se na seznamovani naprosto vykaslat. Musim rict, ze mi uz prestava bavit slyset porad to same. „Nejsem na vztah od rozchodu pripravena, nechci se vazat, chci cestovat, od te doby, co jsme se my dva seznamili, jsem nekoho potkala, nemam vyresenou minulost.“ Porad dokola jen jedny a ty same kecy. Myslim si, ze jsem normalni, docela i pohledny chlap s vlastnim zazemim, konicky a kamarady. Kamaradky nemam, protoze nemuze fungovat klasicky vztah kamarad x kamaradka. Vetsina z nich zije zivot na socialnich sitich, a kdyz je oslovim v realu, tak zacnou skoro koktat. No nic, asi je nejlepsi byt sam, nez mit trapeni. Ani nevim, proc to vsechno pisu. Asi i kvuli tomu, ze si kazda naivne mysli, ze ji chlap chce jen do postele.

  Děkuji za důvěru, s jakou mi píšete. Ačkoli nejde o dotaz, odpovím Vám, a to námětem k zamyšlení: Všechno se zdá nemožné, než to člověk poprvé zažije.

  Netuším, na jaké bázi se seznamujete. Pokud nastudeno, přes internet, pak se nemůžete divit, že emoce pokaždé nepropuknou. Příroda není hloupá a chemicky nás spojuje s tím, kdo je nám blízký. To ale přes obrazovku nepoznáte, i když má slečna hezkou profilovku. Vztah nepadá z nebe, vztah se vytváří s tím, s kým na něm chceme pracovat. A pokud slečny odpovídají – jak píšete – stále stejně, jsou jen dvě možnosti: Buď máte smůlu na stále stejné typy (lovíte ve stejném rybníčku), nebo je chyba ve Vás.

  • Vyvarujte se pohrdání druhými, protože jak řekl Rej, kdo pohrdá druhými, tím pohrdají druzí.
  • Nesuďte dílčí stav jako konečný. Každý z nás si musí vyčekat toho správného partnera. To, že Vám slečny víceméně na rovinu řeknou, že s Vámi být nechtějí, je mnohem lepší, než abyste se s každou zdržel pár měsíců nebo let. Člověk musí hledat, aby našel.
  • Vaše soudy ohledně žen ukazují, že jste ještě nepoznal ty, kteří si nemyslí, že je muži chtějí jen do postele, které nežijí jen na sociálních sítích, kteří neříkají jen „jedny a ty samé kecy“.
  • Hledejte tam, kde jsou Vaše koníčky, začněte u něčeho, co máte společné, BUDUJTE vztah. Možná to začne kamarádstvím, ale postupně. A poděkujte každé, která Vám upřímně řekne, že ještě nemá uzavřenou minulost a není na nový vztah připravená. Mnohem horší je, když Vám to řekne až za pár let s tím, že Vás celou dobu nemilovala. To jsou potom kecy. Ne upřímnost.

  Nikdy nepochybujte o tom, že mnohé slečny jsou z pánů v podobné deziluzi. Nejspíš to tedy není tím, že bych těch správných protějšků nebylo tolik, jen se prostě míjejí. Dejte tomu čas. O to víc si pak budete vážit partnerky, která konečně splní všechna Vaše očekávání a Vy pro změnu její.

  Mimochodem, vše o rozvíjení vztahu je v knize 250 zákonů lásky.

  Váš Petr